Порошенко зірвав зустріч з нардепами

Президент України Петро Порошенко відмовився зустрітися з народними депутатами, які хотіли з’ясувати, коли президент подасть до Верховної Ради законопроект про створення Антикорупційного суду.

Про це повідомили народні депутати від фракції БПП Мустафа Найєм і Сергій Лещенко в Facebook.

«Група депутатів прийшла в адміністрацію президента для зустрічі з Порошенком. Адміністрація відмовилася прийняти групу депутатів у повному складі: Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Юрій Дерев’янко, Юрій Левченко і я. Перший заступник глави АП Віталій Ковальчук повідомив, що готовий прийняти лише трьох депутатів – без Левченко і Дерев’янко. Ми не вважаємо за можливе брати участь у такій зустрічі без колег», – написав Лещенко.

Нагадаємо, народний депутат від фракції БПП Мустафа Найєм повідомив, що ряд народних обранців збираються сьогодні ввечері піти до президента Петра Порошенка, де планують дізнатися терміни подання ним до Верховної Ради законопроекту про створення антикорупційного суду.

Пізніше в Адміністрації президента підтвердили, що Порошенко готовий зустрітися, але тільки з депутатом Мустафою Найємом.

Comments are closed.