Справа сина Авакова: рюкзак ціною 555 грн було продано МВС по 2899 грн

Міністерства внутрішніх справ закупило рюкзаки по 2899 гривень за штуку, тоді як експертизами у справі «рюкзаків Авакова» встановлено, що вартість одного такого наплічника – 555 гривень.

Про це сказав прокурор під час розгляду клопотання з обрання запобіжного заходу сину глави МВС Арсена АваковаОлександру, передає кореспондент UA1.

Представник держобвинувачення запевнив, що слідство зібрало достатньо доказів, аби стверджувати про обґрунтованість підозри Олександру Авакову.

Так, за словами прокурора, можливу закупівлю за державні гроші рюкзаків Аваков-молодший обговорив наприкінці 2014 року із тодішнім заступником глави МВС Сергієм Чеботарем у його кабінеті.

«На прохання підозрюваного Авакова пошиття цих рюкзаків повинен був здійснити інший співучасник у цьому правопорушенні, товариш Авакова Литвин. Заступник міністра внутрішніх справ на той час погодився на таку пропозицію. Ними було детально обговорено всі елементи скоєного злочину, обговорено процедуру закупівель», – сказав він.

Зрештою, констатував прокурор, рюкзаки були пошиті значно нижчої якості.

Як відомо, сина міністра Арсена Авакова 31 жовтня затримали за підозрою в розтраті понад 14 млн гривень при закупівлі рюкзаків для Міністерства внутрішніх справ. САП просить суд призначити Олександру Авакову заставу в розмірі 5 млн гривень.

Comments are closed.