ДТП Димінського. Чотирьох осіб судитимуть за неправдиві показання

Національна поліція продовжує розслідування резонансного смертельного ДТП на Львівщині за участі львівського бізнесмена, власника ФК «Карпати» Петра Димінського.

Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, наразі вже завершене розслідування стосовно неправдивих показань трьох осіб, та продовжується щодо четвертого.

Чотирьом свідкам ДТП наразі загрожує до 5 років позбавлення волі за порушення ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиві показання свідка під час провадження досудового розслідування, поєднані зі штучним створенням доказів захисту.

«Деякі учасники цієї дорожньо-транспортної пригоди приховали від слідства правду. Що стосується четвертої особи – розслідування закінчується, справу буде скеровано до суду – також за неправдиві покази»,  – зазначив Князєв.

Глава поліції додав, що п’ятий учасник пригоди – Димінський, якого вважають основним винуватцем ДТП, оголошений у розшук та наразі перебуває за межами держави.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року в районі села Ямельня Львівської області на трасі Львів-Краковець автомобіль Mercedes Димінського врізався в Opel, яким керувала 31-річна жінка. Постраждала померла на місці ДТП. Після аварії всю відповідальність за ДТП взяв на себе охоронець бізнесмена.

Comments are closed.