Помічника судді і його товариша, які взяли $1000 за вплив на суддю, здав посередник

Суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором і обвинуваченими.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Трускавецького міського суду від 5 листопада.

У березні 2016 року до обвинуваченого, який перебував у дружніх стосунках із помічником судді Дрогобицького міськрайонного суду Руслана Дубеля, звернувся чоловік з проханням посприяти у швидкому розгляді позову його рідної тітки про успадкування частки будинку померлої доньки. У подальшому помічник судді та його знайомий захотіли отримати за вплив на суддю 1 000 доларів.

16 травня 2016 року відбувся розгляд справи і рішення прийнято рішення на користь позивача. Цього ж дня товариш помічника судді отримав кошти. За матеріалами справи,  ще 9 травня помічник судді залучив посередника, який мав забрати для нього 750 доларів у його знайомого. Однак цей посередник звернувся до правоохоронних органів і дав згоду на документування його дій. 18 травня посередник передав помічнику судді 650 доларів поблизу ресторану «Алібі». Того ж дня ці гроші було вилучено того ж дня при обшуку житлового приміщення дружини помічника судді.

Пізніше обвинувачені уклали з прокурором угоди про визнання винуватості. Вони визнали себе винним в пособництві та отриманні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення суддею.Колишнього помічника судді оштрафували на 20 400 грн з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на строк один рік. Його знайомому призначили 14 450 грн штрафу.

Comments are closed.