Данилюк розповів, як Кононенко радив домовлятися з ним за голоси в Раді

Колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що перший заступник глави фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко радив домовлятися із ним, аби отримати голоси у Верховній Раді за законопроекти.

Про це екс-глава Мінфіну розповів в інтерв’ю Українській правді.

Данилюк визнав, що іноді доводилося йти на певні компроміси, щоб зібрати голоси, приміром, за бюджет або інші важливі закони.

«Спочатку до мене намагалися приходити – хтось хотів свою людину на митницю, ще щось. Я вислуховував уважно і направляв у бік виходу», – зазначив екс-міністр.

Одного разу, стверджує Данилюк, йому «принципово влаштували порку в парламенті», заваливши два надзвичайно важливі мінфінівські законопроекти, над якими міністерство дуже багато працювало.

«До мене тоді підійшов Кононенко, каже: «Поки зі мною не домовишся, голосів не буде». Я кажу: «Ти думаєш, мені особисто потрібні ці законопроекти? Ти ж розумієш, що це для країни важливо». Тоді ми досить сильно зчепилися, я його направив на три літери. Він почав кричати, що я його залякую», – розповів Данилюк.

Нагадаємо, раніше Олександр Данилюк назвав уряд Володимира Гройсмана найбільш непрозорим в історії України. За словами екс-міністра, при владі стоять люди, які контролюють контрабанду і корупцію на митниці, а прем’єр-міністр Гройсман вважає проблеми в цьому секторі звичайним «мєждусобойчиком».

Comments are closed.