У випадку здійснення тиску виборець може звернутися до правоохоронців – аналітик

Аналітик громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев заявив, що виборець, у випадку здійснення тиску на нього, може звернутися до правоохоронних органів, неурядових організацій або медіа. Про це аналітик повідомив на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Тут фактично два варіанти: це звернення до правоохоронних органів на рахунок того, що працівники чи управлінці бюджетної установи перешкоджають здійсненню виборчого права. Для виборця залишається ще публічний спосіб – звернення до неурядових організацій, правозахисників або медіа. Безумовно другий варіант неефективний, тому що поки не буде покарання – не буде вирішена ця проблема», – пояснив Клюжев.

За його словами, тиск на виборців здійснюється не тільки в бюджетних установах. Він дуже часто буває в приватних структурах, коли найманий працівник залежить від приватного власника.«В бюджетних установах часто немає тієї аргументації як на великих приватних підприємствах. Наприклад, наше підприємство втратить ринок, замовників – а ви робочі місця, якщо не буде підтримано того чи іншого народного кандидата. У нас були такі звернення в анонімному порядку, тому ми не могли оприлюднювати назви і місця проведення зустрічей, на яких чинився тиск», – зазначила голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Comments are closed.