Тренер «Динамо» Хацкевич: У грі з «Олександрією» нам не вистачило свіжості

Головний тренер київського футбольного клубу «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував поразку команди від «Олександрії» (1:2) в матчі 16-го туру УПЛ сезону-18/19.

Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції, зокрема, зазначив, що динамівці допустилися багатьох помилок, особливо в другому таймі, проте вважає гру хорошою і динамічною.

«Насправді, це була хороша динамічна гра, фактично без середини, зі швидким переходом з оборони в атаку у виконанні обох команд. Нам не вистачило свіжості, особливо це було помітно в другому таймі, коли було багато технічного браку в таких ситуаціях, коли наші футболісти не мають права цього робити. Намагалися організовувати атаки через фланги, були хороші виходи, але останній пас сьогодні підводив нас. Ми допустили на одну помилку більше, і «Олександрія» здобула перемогу.

Ігри збірних завжди позначаються. Лише в п’ятницю ми провели спільне тренування, але це не стало визначальним фактором. У нас великого вибору виконавців немає, працюємо з досить молодою командою. Плюс є травми у Пиварича і Бурди, тому не мали особливих варіантів для маневрів. Вийшов молодий Русин, який намагався, але він був нашим єдиним посиленням атаки. Сидорчук у центрі? У Сергія Сидорчука хороший перший пас і він непогано діє на другому поверсі, тому прийняли таке рішення. Можу сказати, що на новій для себе позиції він зіграв досить надійно і впевнено», – цитує Олександра Хацкевича прес-служба ФК «Динамо».

 

Comments are closed.