Агресія Росії у морі: в ЄС готові до рішучих дій

Країни-члени Європейського Союзу пропонують запровадити нові санкції проти РФ після  російської агресії в Азовському морі і  захоплення українських катерів і їх екіпажів в Керченській протоці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив у Twitter  кореспондент Радіо Свобода у Брюсселі Рікард Йозвяк.

РОСІЯ АТАКУВАЛА УКРАЇНУ В АЗОВСЬКОМУ МОРІ: ВСІ ПОДРОБИЦІ, ФОТО ТА ВІДЕО

“28 країн ЄС працюють над спільною заявою щодо Азовського моря і Керченської протоки”, – написав журналіст.

Агресія Росії у морі: в ЄС готові до рішучих дій

Він зазначив, що приблизно шість-сім країн ЄС пропонують введення нових санкцій проти Росії.

“Але якщо це станеться, це, ймовірно, буде тривалий процес (як завжди)”, – написав Йозвяк.

Нагадаємо,  Київський райсуд  Сімферополя приступив до розгляду “справи” щодо українських військових моряків, які 25 листопада були захоплені в полон російськими прикордонниками поблизу  Керченської протоки. Суд Сімферополя заарештував на два місяці – до 25 січня 2019 року  – члена екіпажу буксира “Яни Капу” Віктора Варимеза. Також на два місяці суд заарештував  Сергія Цибізова.

Малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» були вражені вогнем противника 25 листопада. Кораблі втратили хід. Рейдовий буксир «Яни Капу» також змусили до зупинки. У підсумку всі три кораблі захопили російські спецназівці. Зараз захоплені кораблі пришвартовані на Генмолі в Керчі.

Народні депутати України підтримали рішення президента України Петра Порошенко про введення воєнного стану в Україні після того, як Росія здійснила атаку на українські кораблі біля Керчі та взяла у полон військових.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.