Чи зуміє «Динамо» перемогти «Астану»: прогноз букмекерів на матч Ліги Європи

У четвер, 29 листопада, київське «Динамо» зіграє проти «Астани» на виїзді у Казахстані. Букмекери оцінили шанси кожної з команд на перемогу у цій зустрічі.

Варто зазначити, що господарі поля мають більше шансів на перемогу у цій зустрічі. Усі букмекери віддали перевагу саме «Астані» у протистоянні з «Динамо». Але варто відзначити, що ця перевага не є тотальною. Так, у William Hill коефіцієнт на перемогу «Астани» склав 2,75, у той час як перемогу «Динамо» оцінили показником 3,60. Найбільш ймовірним експерти цієї контори вважають нічию у цьому матчі – коефіцієнт на таке закінчення гри 2,35.

Читайте також: Чи відбудеться матч «Шахтар» – «Ліон» у Харкові? Що відомо на цей момент

Схожі цифри дає і PariMatch. У них теж вважають, що найбільш ймовірним результатом матчу є нічия – коефіцієнт 2,44. Щодо шансів «Динамо», то вони оцінені тим же коефіцієнтом 3,60. Шанси «Астани» значно вищі – коефіцієнт 2,85.

Найменший коефіцієнт на перемогу «Динамо» у цьому матчі виставили у «Фаворит спорт» – 3,50. У них же і найбільший коефіцієнт на те, що переможе «Астана» – 2,95. Щодо нічиї, то вона оцінена в 2,41.

Найвищий коефіцієнт на перемогу «Динамо» виставили у Marathon bet. Вони оцінили шанси киян коефіцієнтом 3,75. Перемога «Астани» ж отримала коефіцієнт 2,80. Нічия – 2,50.

Нагадаємо, матч «Астана» – «Динамо» відбудеться у четвер, 29 листопада. Початок зустрічі о 17:50 за київським часом. Сайт 24 Каналу проведе онлайн матчу. Відео голів та огляд гри – теж на сайті 24 Каналу.

Comments are closed.