ФСБ тренується в замінуванні метро Петербурга

Федеральна служба безпеки країни-агресора в останні два місяці провела чотири перевірки петербурзької підземки, в рамках якої співробітник намагався проникнути в метро з «тест-предметом», тобто умовною бомбою. Одна зі спроб виявилася успішною — підставному підривнику вдалося пронести і закласти на станцію бомбу, залишившись при цьому непоміченим.

Про це 28 листопада на Міжнародному форумі транспортної інфраструктури в Петербурзі розповів начальник відділу транспортної безпеки ГУП «Петербурзький метрополітен» Олексій Холодних, пише Фонтанка.

Двічі підставного підривника виявляли співробітники метрополітену, один раз — співробітники поліції. Як пояснив Холодних, уявний терорист привернув увагу співробітників поліції своєю нестандартною поведінкою. Крім того, начальник відділу транспортної безпеки метрополітену підкреслив, що і прокуратура, і ФСБ регулярно перевіряють пильність співробітників підземки.

Нагадаємо, що за перші шість місяців 2018 року служба транспортної безпеки метро Петербурга знайшла більше 4 тисяч безгоспних речей на станціях підземки. У минулому році повідомлення про бесхоз надходили в службу безпеки приблизно 7 тисяч разів, станції закривали близько 400 разів на загальний час в 250 годин.

«Аргумент»

Comments are closed.

темы wordpress