На російському ТБ зробили дивну заяву про томос та воєнний стан в Україні: у мережі посміялись

В ефірі пропагандистького каналу “Россия-1” політолог Дмитро Куліков заявив, що в Україні введено воєнний стан в областях, де громадяни начебто найбільше схильні до УПЦ МП.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення українського політичного експерта Олексія Голобуцького.

За словами російського політконсультанта, десять областей України, де введено воєнний стан, є зонами, де вплив УПЦ МП максимально великий.

“В грудні при введенні Томосу воєнний стан дуже доречний”, зазначив Дмитро Куліков.

У свою чергу Олексій Голобуцький зазначив, що за кілька днів Москва змінила концепцію пропаганди, адже відтепер воєнний стан в Україні вводять не для “скасування виборів”, а для “розгрому РПЦ”.

На російському ТБ зробили дивну заяву про томос та воєнний стан в Україні: у мережі посміялись На російському ТБ зробили дивну заяву про томос та воєнний стан в Україні: у мережі посміялись На російському ТБ зробили дивну заяву про томос та воєнний стан в Україні: у мережі посміялись На російському ТБ зробили дивну заяву про томос та воєнний стан в Україні: у мережі посміялись

Нагадаємо, Вселенський патріархат на священному Синоді в четвер, 29 листопада, в Стамбулі, ухвалив рішення про надання автокефалії Українській православній церкві, але дата отримання Томосу невідома.

Також ми писали про те, що Міністерство юстиції скасувало державну перереєстрацію споруд Свято-Успенської Почаївської Лаври в Тернопільській області й найбільший православний комплекс Західної України більше не належить УПЦ МП.

Релігійна організація Московського патріархату зможе користуватися спорудами Почаївської лаври, принаймні до того часу, як буде створено Українську помісну церкву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.