Не такий, як Путін і Трамп: за що Джорджа Сороса визнано людиною року

Британська газета Financial Times визнала відомого фінансиста Джорджа Сороса «Людиною року».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, редакція авторитетного видання вважає, що Сорос є “прапороносцем ліберальної демократії і відкритого суспільства».

Не такий, як Путін і Трамп: за що Джорджа Сороса визнано людиною року

Крім того, в Financial Times відзначають, що інвестор та філантроп десятиліттями бореться з авторитаризмом, расизмом і нетерпимістю. Газета протиставила цінності, які захищає один з найбагатших людей світу, ідеям, які нібито сповідують такі президенти, як Володимир Путін (Російська Федерація) і Дональд Трамп (Сполучені Штати Америки).

Зазначимо, Джордж Сорос, якому виповнилося 88 років, є одним з найбагатших людей світу. Forbes оцінював статки Сороса на кінець 2018 року в 8,3 млрд доларів. Сорос відомий ще й тим, що активно займається лобізмом і політикою. Деякі державні діячі вважають, що Сорос займається підривної діяльностю для зміни влади.

Нагадаємо, в травні Джордж Сорос виступав на засіданні Європейської ради з міжнародних відносин у Парижі, де передрік Євросоюзу масштабну кризу. На його думку, існування ЄС під загрозою. Проблеми почалися, коли після фінансової кризи 2008 року Євросоюз вирішив скоротити бюджетні витрати. На думку Сороса, така політика сповільнила економічне зростання в ЄС, викликала боргову кризу і розділила країни єврозони на кредиторів, які диктують свої умови, і боржників, які змушені їх дотримуватися. Другою проблемою ЄС фінансист назвав міграційну кризу.

У жовтні в Сполучених Штатах Америки намагалися підірвати відомого фінансиста Джорджа Сороса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.