Роналду врятував Ювентус від поразки у чемпіонаті Італії: відео голів матчу з Аталантою

Криштіану Роналду врятував “Ювентус” від поразки у матчі проти “Аталанти” у рамках 18-го туру чемпіонату Серії А.

Португальська суперзірка зрівняв рахунок на 78-й хвилині, гра завершилася унічию 2:2, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Роналду уперше в своїй кар’єрі в “Юве” (а він провів 17 ігор) не вийшов на поле зі стартових хвилин, залишившись на лаві запасних. Вже на 2-й хвилині після прострілу Алекса Сандро зрізав м’яч у власні ворота Берат Джімісіті.

Здавалося, що “Ювентус” обійдеться без одного зі своїх лідерів, але головному тренеру команди Массіміліано Аллегрі прийшлося випускати Криштіану після дублю колумбійця Дувана Сапати.

Португалець вийшов на поле на 63-й хвилині і вже за чверть години забив рятівний для “старої синьйори” гол – головою добив м’яч у ворота. Зазначимо, що на момент виходу Роналду на поле “Юве” залишився вдесятьох після вилучення Родріго Бентанкура.

На рахунку Роналду 12 голів та 5 гольових передач у 18 іграх першості Італії.

Чемпіонат Італії-2018/19, Серія А

18-й тур, 26 грудня

“Аталанта” – “Ювентус” – 2:2 (1:1)

Голи: Джимсіті, 2 – у свої ворота (0:1). Сапата, 24 (1:1). Сапата, 56 (2:1). Криштіану Роналду, 78 (2:2).

Аталанта“: Беріша, Мазіелло (Барроу, 86), Хатебур, Джимсіті, Кастань, Манчіні, Ілічич (Пессіна, 77), Пашалич (Гозенс, 67), Фройлер, Гомес, Сапата.

Ювентус“: Щенсни, К’єлліні, Бонуччі, Де Шильо, Сандру, Хедіра (Криштіану Роналду, 65), Емре Джан, Бентанкур, Манджукич, Дуглас Коста (П’янич, 57), Дибала.

Попередження: Бентанкур, 18. Сапата, 29. Манчіні, 32. К’єлліні, 38. Хатебур, 60. Манджукич, 63. Фройлер, 90.

Вилучення: Бентанкур, 53.

Завдяки перемозі “Ювентус” залишається на першій сходинці турнірної таблиці з нулем поразок та з 50-ма очками в активі.

Раніше повідомлялося, що Роналду забив гол у ворота “Манчестер Юнайтед” у Лізі чемпіонів.

Також була інформація, що Роналду одружиться на португальській моделі Джорджині Родрігес, яка народила йому доньку у 2017 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.