Уряд затвердив перелік об’єктів великої приватизації

Кабінет міністрів України затвердив перелік об’єктів великої приватизації на 2019 рік.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови Фонду державного майна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

«Щойно Кабінет міністрів ухвалив відповідне рішення. Отже, на продаж буде виставлено: «Тернопільобленерго», «Центренерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго», «Хмельницькобленерго», «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», «Вугільна компанія «Краснолиманська», «Азовмаш», державне підприємство «завод «Електроважмаш», «Сумихімпром», «Одеський припортовий завод», «Оріана», «Президент-Отель», державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», Фармацевтична компанія «Індар», – написав Трубаров.

Він зазначив, що на шість підприємств з переліку фонд ще минулого року відібрав інвестиційних радників.

Однак конкурси з відбору інвестиційних радників для «Одеського припортового заводу», «Вугільної компанії «Краснолиманська», заводу «Електроважмаш», «Індару», «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» залишаються заблоковані рішенням судів і почати практичну роботу з приватизації неможливо.

Трубаров повідомив, що зараз триває підготовка до приватизації «Президент-Отелю» інвестиційним радником «Конкорд Консалтинг» у консорціумі з «Бюро Маркуса» і Redcliffe Partners. «Азовмаш», який не отримав жодної заявки від претендентів на інвестиційного радника, до приватизації готує Фонд державного майна. Для «Оріани» і «Украгролізингу» буде оголошено повторний конкурс з відбору інвестиційного радника, оскільки попередні рази подавалися лише по одному учаснику.

Щодо інших підприємств з переліку великої приватизації також буде оголошено конкурс з відбору інвестиційного радника.

Comments are closed.