Тимошенко звинуватила Порошенка в спробах побудувати схему підкупу виборців

Кандидат у президенти, голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко припускає, що чинний глава держави Петро Порошенко і його команда намагаються побудувати схему підкупу виборців на виборах президента в 2019 році.

Про це лідер «Батьківщини» заявила на брифінгу в ЦВК після отримання посвідчення кандидата на пост президента України, передають Українські Новини.

«Корупція поглинула всю країну, вона тримається на чинному президентові Порошенку. Він відповідатиме після виборів за все: і за корупцію під час постачання техніки з його заводів для армії, і за торгівлю на крові. Він нестиме відповідальність за те, що 5 років займався руйнацією країни», – сказала вона.

Тимошенко стверджує, що сьогодні найманці Петра Порошенка розгортають в усіх регіонах «мегакорупційну оборудку» – підписують з людьми так звані договори на агітацію і роздають їм по 1 000 гривень.

Лідер партії «ВО «Батьківщина» вважає, що ймовірне порушення відбувається за умови повної бездіяльності правоохоронних органів та громадських спостерігачів.

Юлія Тимошенко констатувала, що Україною управляє корумпована олігархічна мафія, яка «розтягує по офшорах і по Мальдівах все, що тільки може взяти», прикриваючись при цьому добрими гаслами – «Армія, мова, віра».

За словами лідера «Батьківщини», вона не має жодних сумнівів у своїй перемозі, а головною метою на посаді президента бачить «закінчення епохи несправедливості, руйнації економіки та фінансових можливостей кожної родини».

Нагадаємо, раніше батьки школярів міста Коростишева Житомирської області обурилися новорічними подарунками з привітаннями від лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко та депутатки Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської, які дітям вручили у школі.

Comments are closed.