Тимошенко вважає, що СБУ за вказівкою Порошенка провела проти неї спецоперацію

Кандидат на посаду президента України та лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко назвала акцію активістів ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» перед її мітингом у Києві спецоперацією СБУ, яка була організована за прямою вказівкою чинного глави держави Петра Порошенка.

Про це політик написала на своїй сторінці у Facebook.

«Уже по завершенні зустрічі я дізналася, що перед мітингом поліція затримала кількох осіб. Це було використано провокаторами зі зброєю як привід радикалізувати ситуацію у відділенні поліції… Переконана: те, що відбувається зараз, – це чергова спецоперація СБУ, організована за прямою вказівкою Петра Порошенка. А використані методи свідчать, що для збереження своєї влади він готовий до будь-яких злочинних дій і радикальних кроків», – заявила Тимошенко.

Також Тимошенко пов’язала події у Києві з попереднім інцидентом на мітингу в Білій Церкві, коли невідомі кинули димові шашки в натовп її прихильників.

Нагадаємо, 9 лютого у Києві поліція затримала та жорстоко побила активістів, які прийшли на мітинг до Тимошенко, щоб запитати про її відношення до представника «Батьківщини» Владислава Мангера, якого пов’язують з убивством Катерини Гандзюк.

Comments are closed.