Експерти про зняття Садового: Гриценко може піднятися на друге місце у рейтингу

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко може піднятися у президентському рейтингу на друге місце, потіснивши Порошенка й Тимошенко, за рахунок зняття з балотування іншого кандидата – Андрія Садового.

Такий розвиток подій припустили директор Агентства моделювання ситуації (АМС) Віталій Бала і заступник АМС Олексій Голобуцький, передає УНІАН.

Заява Садового, за переконаннями експертів, може внести цікаву інтригу: Гриценко зможе поборотися за другу-третю позицію рейтингу кандидатів у президенти.

«Я думаю, це пару відсотків Гриценкові додасть. І додасть впевненості його електорату, що у нього з’явилися шанси… Є конкуренція у основних двох гравців за друге місце – у Петра Порошенка і Юлії Тимошенко. Ще може з’явитися Гриценко», – вважає Голобуцький.

За словами Бали, найбільш вірогідною парою другого місця буде Тимошенко-Порошенко, однак через заяву Садового Анатолій Гриценко спробує поборотися за місце. Окрім цього, позитивним рішенням для тандему Садовий-Гриценко закінчаться парламентські вибори.

Нагадаємо, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента, висловивши при цьому підтримку іншому кандидату – очільнику політсили «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку.

Comments are closed.