Порошенко заради виборів “зайнявся” гороскопом і любовним календарем: з’явилися фото

8 березня в Харкові агітатори Петра Порошенка розповсюджували газети, у яких містився “любовний календар” із “сумісністю знаків зодіаку”. Згідно з ним, єдиний знак зодіаку, який пасує Україні-Діві, що “народилася” 24 серпня, – це Терези.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Чесно“.

Окрім Порошенка, під цим знаком народився й екс-регіонал Юрій Бойко, про що в газеті взагалі не згадано. Церква засуджує гороскопи й наголошує, що вони розраховані на “мнітєльних” людей.

Читайте також: Вибори-2019: всі кандидати в президенти України

8 березня представник Руху ЧЕСНО ознайомився з матеріалами, які роздавали агітатори Петра Порошенка в наметі біля входу до станції метро імені Олександра Масельського в Харкові. У стилізованому під закордонний біометричний паспорт буклеті йдеться про досягнення чинного Президента та його команди в питанні безвізових подорожей громадян України до різних країн світу.

Порошенко заради виборів “зайнявся” гороскопом і любовним календарем: з’явилися фото

У газеті ж, яка називається “Чому я за Петра Порошенка”, розповідається “історія знайомства й кохання Петра та Марини Порошенків”, “рецепти здоров’я від Марини Порошенко” та “про маніпуляції на виборах”.

Порошенко заради виборів “зайнявся” гороскопом і любовним календарем: з’явилися фото

На одній зі шпальт міститься “любовний календар”, у якому автори “проаналізували сумісність різних знаків зодіаку”.

“Це дуже важливо не лише для конкретної людини, а й для великої родини – України. Наша держава народилася 24 серпня 1991 року – отже, під знаком Діви. Дізнаймося разом, який партнер їй пасує”, – написано в газеті.

Порошенко заради виборів “зайнявся” гороскопом і любовним календарем: з’явилися фото

Судячи з цього календаря, єдиний знак зодіаку, що є сумісним з Дівою, – це Терези.

“До речі, Президент Порошенко, який належить саме до Терезів, довів цю тезу неодноразово. Його слід підтримати й цього разу”, – ідеться в газеті.

Згідно з даними, наведеними в газеті “Чому я за Петра Порошенка”, її замовником є кандидат на посаду Президента України Порошенко. Наклад видання становить 960 тисяч примірників, а друк здійснило ТОВ “Інтерконтиненталь-Україна”, зареєстроване в Києві.

Нагадаємо, що команда Порошенка використовує гороскопи для агітації не вперше. Так, у селищі Коцюбинське на Київщині місцеві мешканці побачили в селищній раді газету “#КомандаПорошенка”, де поряд з публікаціями про Томос містився астрологічний прогноз, який теж віщував Порошенку перемогу.

Нагадаємо, в Черкасах під час заходів за участю президента Петра Порошенка трапилися зіткнення представників “Нацкорпусу”, які намагалися прорватися до Петра Порошенка під час його виступу, з поліцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.