У Раді пропонують звільнити профспілки від сплати земельного податку: законопроект

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону № 10132 «Про внесення змін до статті 282 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати земельного податку професійних спілок».

Автори законопроекту зазначають, що сьогодні органи місцевого самоврядування встановлюють для профспілок непосильні ставки земельного податку, що негативно впливає на діяльність профспілкових організацій та погіршує і без того скрутний їх фінансовий стан. Профспілки опинились перед загрозою подальшого функціонування, зокрема, і через обтяження податками на землю, пише «Українське право».Законодавче звільнення від сплати податку на землю профспілок, діяльність яких не є комерційною, дозволить вирішити важливі матеріальні потреби та надасть мінімальну можливість для їх розвитку та існування у сучасних досить складних економічних умовах, вважають автори законопроекту.

Тому законопроектом пропонується внести зміну до Податкового кодексу України, якими передбачається звільнення від сплати земельного податку професійних спілок.

Comments are closed.