Путін готується атакувати Європу: названо дату

Президент Росії Володимир Путін збирає сили для політичного контрнаступу з ударом по європейських тилах, він вже націлив на Україну свої інформаційні гармати та чекає на результати українських президентських виборів і виборів до Європарламенту, що відбудуться наприкінці весни.

Таку думку у спеціальному матеріалі для НАРОДНОЇ ПРАВДИ висловив директор Інституту світової політики Євген Магда.

За словами експерта, через події останніх днів – відмову Європарламенту від стратегічного партнерства з Росією, рішення Палати представників Конгресу США, спрямовані проти РФ – можуть скластися враження про початок наступу консолідованого Заходу на позиції Кремля, проте на жаль, це не так.

Читайте також: Вибори-2019: всі кандидати в президенти України

“Путін очікує на розвиток ситуації на українських президентських виборах, які розраховує використати у власних інтересах, та на голосування за новий склад Європейського Парламенту, де цілком може утворитися модель політичного хаосу, вкрай несприятлива для Європейського Союзу. Господар Кремля, нагадаю, на відміну від європейських політиків, не залежить від результатів виборів, тому може дозволити собі і вичікування, і мінімально популярні дії”, – зазначив Магда.

За його словами, єдине чого не може дозволити собі Путін – це відкриті бойові дії, адже у Європі війни бояться.

“Тому проведення демократичних виборів президента України перетворюється на елемент стратегії підтримання стабільності у Європі в цілому, і це варто усвідомлювати учасникам наших “великих перегонів”, – підсумував експерт.

Повну версію спеціального матеріалу Євгена Магди читайте на НАРОДНІЙ ПРАВДІ: Путін зарядив гармати і зачаївся до літа

Comments are closed.