Концерт ансамблю танцю «Волиняночка» у Луцьку викликав аншлаг

Концерт зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка» у Луцьку відбувся у переповненому міському Палаці культури.

Про це IA ZIK повідомили у департаменті культури міськради.

У Палаці культури міста Луцька відбувся творчий звіт зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка», (керівник -заслужений працівник культури України Олена Козачук) та народного аматорського ансамблю народної музики «Волиняночка» (керівник Андрій Рихлюк, викладач вокалу Ірина Снитюк).

Вкотре зал був переповнений шанувальниками, яких вразила висока майстерність кожного учасника та професіоналізм керівників творчих колективів.

Бурхливими оплесками вітали артистів, які вміло поєднали танець і спів у вокально-хореографічних композиціях.

Довідка IA ZIK.

У  складі ансамблю «Волиняночка» 3 концертні групи: молодша, середня та старша. Кожна з цих груп має свою концертну програму. Також при ансамблі працює дитяча хореографічна студія, в якій мистецтву танцю навчаються діти від 5 до 16 років. Усього колектив разом зі студією налічує понад 200 чоловік. У 1996 році створено ансамбль народної музики «Волиняночка», який супроводжує виступи танцювального колективу.

Колектив має своє неповторне обличчя завдяки збереженню та розвитку своєрідних виконавських традицій краю, автентичності, правдивості і чистоті хореографічного малюнка. За роки пошуків і знахідок у царині традиційної культури, хореографічного та музичного мистецтва Волині, сформовано багатий репертуар, в основі якого народні ігри, забави, обрядові дійства з використанням відповідної атрибутики, інструментів та іграшок. Щороку з’являються нові постановки, які вимагають напруженого навчально-виховного процесу, пошуку відповідного музичного матеріалу, а також виготовлення нових сценічних костюмів, які відзначаються самобутністю і вишуканістю.

Оригінальність композиційного втілення, висока майстерність виконання, естетичність і гармонійність поєднання усіх можливостей народного мистецтва неодноразово високо оцінювались компетентним журі на обласних, республіканських та міжнародних оглядах, конкурсах, фестивалях народної творчості. Колектив є офіційним членом української секції C.I.O.F.F.. На мистецькому шляху колективу, завдовжки 32 роки – понад 30 танців та хореографічних композицій, тисячі концертів.

Comments are closed.