Ніякого діалогу: Зеленський, Тимошенко й Порошенко на дебати не прийдуть

"Суспільне" запросило кандидатів на посаду президента Петра Порошенка, Юлію Тимошенко й Володимира Зеленського на ефір політичного ток-шоу "Зворотний відлік". Шоу відбудеться у п’ятницю, 29 березня, о 18:30.

За задумом, глядачі зможуть проголосувати за одного з учасників програми під час прямого ефіру онлайн або телефоном.

Телеканалу поки не відомо, чи прийдуть лідери соціологічних опитувань в ефір, "щоб представити свої стратегії та відповісти на запитання ведучих, експертів і аудиторії".

У команді Зеленського "Українській правді" повідомили, що він на ток-шоу не прийде. У прес-службі кандидата заявили, що штаб Зеленського не підтверджував редакторам проекту "Зворотний відлік" його участь у теледебатах на "UA:Перший" у зв’язку з тим, що два тижні триває гастрольний тур "Вечірнього Кварталу" містами України. "Сьогодні, 29 березня, о 17:00 та 20:00 відбудуться два концерти у місті Бровари. Графік гастрольного туру був запланований ще у 2018 році та оприлюднений на офіційному сайті студії "Квартал 95", – пояснили у прес-службі Зеленського.

У команді Тимошенко УП також сказали, що вона не прийде на дебати на "Суспільному"

Джерела в оточенні чинного президента сказали, що у графіку Порошенка візиту на "Суспільне" немає, натомість він планує о 21-й годині бути в ефірі ТРК "Україна".

Нагадаємо: перший тур чергових виборів президента України відбудеться 31 березня.

27 березня кандидати у президенти Юрій Бойко та Олег Ляшко не прийшли на дебати на "Суспільному", у студію прийшов лише Анатолій Гриценко – а замість його опонентів стояли два манекени з логотипом "Суспільного".

«Аргумент»

Comments are closed.

темы wordpress