«У тебе нічого не вийде»: Цибульська вперше розповіла про складні стосунки та фемінізм

У відвертому інтерв’ю співачка вперше розповіла про колишнього, який не вірив в її успіх та бізнес-партнерів, які не поспішають сприймати жінок у бізнесі серйозно.

Співачка Оля Цибульська давно щаслива в шлюбі і вкрай рідко згадує про попередні стосунки. Втім, коли у артистки запитали про фемінізм, Цибульська не приховувала – такою себе не вважає, але не з чуток знає про що йдеться.

Читайте також: Співачка Оля Цибульська вперше показала сина: ексклюзивне фото та відео

Ти приходиш на важливі ділові розмови, на підписання документів, а у тебе питають: «А де ваш партнер? Хто вас представляє?». Зізнаєшся, що представляєш себе сама і у відповідь чуєш: «Вы? Девушка?». Не одразу жінку сприймають як бізнесмена, як людину, яка у чомусь знається,
– зізналась співачка.

Пізніше Цибульська розговорилася і додала, що багато років тому розійшлася з колишнім бойфрендом з аналогічної причини. Наразі одна з найпопулярніших співачок країни згадує про це з усмішкою.

Співачка Оля Цибульська впевнена, що немає жодної різниці між гендером
Співачка Оля Цибульська впевнена, що немає жодної різниці між гендером

Я тоді виплакала море сліз. Він мені казав, що в мене нічого не вийде. Це був період життя, коли я крокувала до своїх мрій – відправляла анкети, записи на касетах, мені починали дзвонити. Він міг кидати мобільний і казати: «Та що ти собі уявила? Оце ти хочеш? Ти – на сцену?»,
– поділилась із прихильниками Оля Цибульська.

Дивіться повне інтерв’ю Олі Цибульської:

Comments are closed.