Зеленський записав послання миру із духовенством: із Філаретом і без Епіфанія

Новообраний президент Володимир Зеленський записав відеозвернення з участю представників різних конфесій із закликом об’єднання і миру.

Відео оприлюднили 13 травня на сторінці нового глави держави.

Зазначається, що звернення стало результатом зустрічей із релігійними лідерами і є посланням миру для мешканців Криму та Донбасу.

«Дякую всім, хто погодився. Ми з вами! Ми разом! Ми – одна країна!», – пише Зеленський.

Варто підкреслити, що у записі ролику не взяв участі Епіфаній, водночас патріарх Філарет на записі був.

Крім цього, зі спільним зверненням виступили також очільники Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав і Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій. Також на відео висловились муфтії: Криму – Айдер Рустемов, Ахмед Тамім, Саід Ісмагілов, та кілька рабинів: Одеси та Півдня України – Авраам Вольф, Дніпра та Дніпропетровської області – Шмуель Камінецький, Харкова та Сходу України – Мойше Москович, Києва – Мойше Реувен Асман, Донбасу – Пінхас Вишецький.

Релігійні лідери заявили, що моляться за мир усіх українців, зокрема мешканців ОРДЛО, закликали громадян об’єднуватися попри «усі чвари», сподіваються вирішити конфлікти за допомогою мудрості.

Нагадаємо, предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що новообраний президент Володимир Зеленський справив на нього позитивне враження під час їхньої першої особистої зустрічі.

Comments are closed.