Заборонений плід: Каменських цікаво прокоментувала чутки про весілля з Потапом

Популярна українська співачка Настя Каменських вперше прокоментувала чутки про власне весілля з продюсером Олексієм Потапенком (Потапом).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Clutch.

Під час презентації альбому групи ZBS Band, які  були підопічними Насті Каменських і стали переможцями 9-го сезону телешоу Х-фактор,  у понеділок, 13 травня, співачка поділилася своїми намірами щодо майбутнього весілля.

«Коли ти оберігаєш і намагаєшся тримати в таємниці якісь свої штуки, журналісти шукають різні приводи, щоб написати про мене. Я – дуже популярна дівчина, звичайно. І популярна саме тим, що я нікому нічого не показую. Знаєте, заборонений плід – дуже солодкий. Я, власне, і є цим солодким забороненим яблучком. Коли я буду готова і захочу що-небудь оголосити, сказати, розповісти, я обов’язково це зроблю” – розповіла Каменських.

Також співачка розповіла, що записала пісню, яку присвятила своїй коханій людині.

“По-моєму, я і так сильно просунулася. Ціла пісня, в кінці якої такі слова, присвячені своєму чоловікові  – “Обіцяю”. Там прихований свій меседж. На даному етапі те, що я хотіла показати, вже показала. А як тільки я захочу розкрити свого чоловіка, його ім’я і взагалі, чоловік це чи ні – раптом я дівчина з сюрпризом – тоді все розповім”, – пообіцяла Настя Каменських.

Нагадаємо, в прес-службі відомої української співачки Насті Каменських (NK), про весілля якої з Олексієм Потапенко (Потапом) повідомили деякі ЗМІ, прокоментували інформацію, що з’явилася. Помічники співачки заявили, що NK оберігає своє приватне життя, але в той же час додали, що в особистому житті Каменських все добре, і це головне, що потрібно знати її шанувальникам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.