У згорілому Будинку профспілок відкриють 9-поверховий коворкінг: що відомо

У будівлі колишнього Будинку профспілок на Майдані Незалежності, яка практично повністю згоріла під час подій Революції гідності взимку 2014-го, з’явиться коворкінг.

Що відомо про події в Будинку профспілок під час Майдану?У будівлі був розташований Штаб національного спротиву під час Євромайдану. Будинок майже повністю згорів під час подій 18-20 лютого 2014 року. Активісти звинуватили у підпалі будинку правоохоронців, а силовики переклали відповідальність на «Правий сектор». За офіційними даними, після пожежі вдалося врятувати 41 людину, 1 людина загинула. Неофіційні дані вказують на те, що кількість жертв могла бути більшою.

За даними тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування вбивств на Майдані, штурм Будинку профспілок відбувся за вказівкою екс-голови СБУ Олександра Якименка, його першого заступника Володимира Тоцького, керівника центру спецоперацій «Альфа» Олега Присяжного та керівника Антитерористичного центру СБУ Андрія Меркулова.

Що планують зараз відкрити у Будинку профспілок?

Значну частину приміщень займатиме коворкінг міжнародної мережі Spaces, яка заявила про свій вихід на український ринок. Першу чергу простору планують відкрити вже у серпні 2019.

Читайте також: Що відомо про перший у Києві коворкінг на природі

Це буде 9-поверховий простір площею 6 102 метрів квадратних, розрахований на 600 робочих місць. Окрім робочого простору, тут також будуть передбачені бізнес-клуб і переговорні кімнати.

Працюючи в історичному районі Липки, ви будете перебувати в одному з найбільш енергетично сильних місць столиці України,
– йдеться в описі на сайті Spaces.

Сам Будинок профспілок, в якому розташується новий бізнес-центр Maidan Plaza, описують як «щойно відремонтовану будівлю з неповторним обличчям, яка з першого погляду закохує в себе відвідувачів дизайнерських офісів, переговорних кімнат і бізнес-клубу».

Будинок профспілок Київ бізнес-центр
Візуалізація нового бізнес-центру у Будинку профспілок у Києві

Як виглядатиме коворкінг, який відкриють у Будинку профспілок у Києв: фото

 

Comments are closed.