Адвокат Трамп твердить, що виплатив порноакторці $130 тисяч з власних коштів за мовчання

Адвокат Трамп твердить, що виплатив порноакторці $130 тисяч з власних коштів за мовчання

Особистий адвокат Дональда Трампа Майкл Коен розповів, що заплатив 130 000 доларів зі своїх особистих коштів порноакторці, яка стверджувала, що у неї близько 12 років тому був сексуальний зв’язок з Трампом.

За словами Коена, він виплатив цю суму Стефані Кліффорд, відомій під псевдонімом Стормі Деніелс, перед президентськими виборами 2016 року, в рамках угоди про нерозголошення, пише Голос Америки.

«В рамках приватної транзакції в 2016 році я використовував свої особисті кошти, щоб виплатити 130 000 доларів Стефані Кліффорд», — йдеться в заяві Коена.

Коен також уточнив, що ні компанія Трампа Trump Organization, ні його передвиборчий штаб в транзакції не брали участі. Він додав, що не отримав компенсацію за платіж, «ні прямим, ні непрямим чином».

Коен, за його власними словами, працював адвокатом Трампа більше десяти років, він також дав зрозуміти, що як і раніше твердо націлений захищати інтереси свого клієнта.

Коен не уточнив, чи знав Трамп про цю виплату і чому він вирішив її здійснити. Раніше Коен заперечував, що у Трампа був роман з Кліффорд.

У січні газета Wall Street Journal повідомила, що в жовтні 2016 році Кліффорд заплатили за нерозголошення інформації про передбачуваний зв’язок з Трампом.

Пізніше в січні журнал In Touch опублікував записане в 2011 році інтерв’ю з Кліффорд, в якому вона стверджувала, що вступала в сексуальний зв’язок з Трампом в Неваді, незабаром після того, як третя дружина президента Меланія народила їх сина Беррона.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *