Маємо повернути: Епіфаній зробив заяву про дату Різдва, Крим і Донбас

Предстоятель єдиної української помісної православної церкви Епіфаній вважає, що дуже важливо зараз священнослужителям об’єднувати людей. З цієї причини поки рано думати про перенесення дати святкування Різдва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив в інтерв’ю Радіо Свобода.

Предстоятель Епіфаній говорить, перше, що потрібно зробити – це завершити повноцінне єднання:

“Ми отримуємо томос, формуємо всі відповідні органи цієї церкви. Це практично нова структура. Є багато роботи по формуванню. Але ми будемо це робити спокійно, мудро, виважено, бо треба працювати так, щоб це об’єднувало, а не роз’єднувало”.

Стосовно  Різдва, то, на його думку, українці зараз не приймуть перенесення дати з 7 січня на 25 грудня:

“Треба пояснювати, доводити. Коли люди зрозуміють, що це не догма, це просто дата, тоді можна робити і приймати рішення”.

Предстоятель також додав, що єдина українська помісна православна церква  працюватиме на розвиток церкви, яка стане духовною основою і опорою держави.

“Ми маємо окупований Крим, який повинні повернути, ми маємо частково окупований Донбас, і ми віримо, що Господь нашими молитвами пошле нам довгоочікуваний справедливий світ”, – підкреслив Епіфаній.

Нагадаємо, 15 грудня митрополит Переяславський та Білоцерківський Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП), ректор і професор кафедри біблійних та філологічних дисциплін Київської православної богословської академії Епіфаній був обраний предстоятелем єдиної помісної православної церкви в Україні.

Як повідомлялося раніше, відомий вчений-релігієзнавець Ігор Козловський заявляв, що священнослужителі Руської православної церкви зробили велику помилку, коли пішли в полураскол.

Відомий пропагандист Олександр Горний емоційно прокоментував виступ президента України Петра Порошенка спільно з новообраним предстоятелем помісної православної церкви України митрополитом Єпіфаній на Софійській площі перед присутніми українцями. Горний назвав слова Порошенка плювком отрути.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *