Порошенко не пройде в другий тур – у БПП заявляють, що винен Гройсман

У БПП вважають, що у разі участі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у президентських виборах президент Петро Порошенко втратить можливість вийти в другий тур цих виборів.

Згідно з рейтингом Київського міжнародного інституту соціології, наразі Гройсман набирає 4 відсотки на президентських виборах, пише інтернет-видання liga.net.

«Якщо він піде в президенти, то Порошенко далі не пройде, вони грають на спільному електоральному полі», – вважають у БПП.

У «Народному фронті» також припускають, що Гройсман може піти на президентські вибори. Крім того, у керівництві «фронтовиків» вважають, що чинний прем’єр візьме участь у парламентських виборах на чолі списку «Косюка-Гройсмана».

У президентській фракції відзначили, що наразі і президент, і прем’єр відчувають один щодо одного взаємне роздратування. Причиною напружених відносин між двома політиками джерело назвало нездатність Порошенка досягати згоди.

«Він може погодитися, а через кілька днів зробить по-своєму. Гройсману набридло, що його постійно «кидають», – додало джерело.

Нагадаємо, рейтинг президента Петра Порошенка за три місяці впав більше ніж на три відсотки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *