«Рюкзаки Авакова» стали найяскравішим прикладом, як у САП «зливають» справи – Шабунін

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький і його прокурори зливають топ-корупційні кримінальні провадження, в тому числі і справу «рюкзаків Авакова».

Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Справа «рюкзаків Авакова», показала усій країні, що Холодницький і його прокурори нахабно зливають топ-корупційні кримінальні провадження. Ми вже два роки намагаємося це довести на конкретних прикладах», – сказав Шабунін.

За його словами, керівник САП публічно дякував детективам за зібрані докази.

«Також прокурор Холодницького – Кричун відкрив матеріали справи для захисту. Саме це є першим етапом передачі справи в суд. Але раптом з’ясувалось, що син Авакова і перший його заступник, ні в чому не винні, а все організував «власник компанії». Це ж смішно і абсурдно, але це продовжується», – зазначив Шабунін.

Крім цього, він звернувся до першого заступника Генпрокурора у 2014 році Миколи Голомші, який перед цим заявляв, що Холодницький став «заручником ситуації», начебто, через неоголошену війну між САП і НАБУ, зазначив голова правління Центру протидії корупції.

«Я хочу наголосити, що поблажлива і комплементарна позиція Миколи Голомші щодо пана Холодницького може бути визначена тим, що теперішній керівник САП був його старшим помічником. Тому дуже важко зараз визнавати, що твій старший помічник був корупціонером і останнім негідником, зважаючи на останні дії пана Холодницького», – заявив Шабунін.Як повідомлялося раніше, глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький та його заступники незаконно затягують розгляд скарги Національного антикорупційного бюро на закриття «справи рюкзаків» щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *