Суд в окупованому Криму залишив під арештом проукраїнського активіста Приходька

Суд в окупованому Криму залишив під арештом проукраїнського активіста Приходька
Суд в окупованому Криму залишив під арештом проукраїнського активіста Приходька

Підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму залишив під арештом проукраїнського активіста Олега Приходька.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на громадське об’єднання «Кримська солідарність».

Слухання проходило в закритому режимі. Адвокат разом зі своїм підзахисним брали участь в засіданні по відеозв’язку з СІЗО. Скаргу захисту суд не задовольнив, залишивши постанову підконтрольного Росії Київського районного суду без зміни. Обвинувачений залишиться у СІЗО до 10 квітня 2020 року.

«Незважаючи на те, що засідання проходило в закритому режимі і це не дозволило навіть ненадовго поспілкуватися з близькими, проте, я бачив, скільки людей зібралося біля будівлі суду і йому про це передав, це його підбадьорило і додало сил. Він подякував усім, хто приходить на суди, стежить за його справою, робить передачки, підтримує його сім’ю.

Сподівається, що скоро він і всі політв’язні вийдуть на свободу і воз’єднаються зі своїми сім’ями», – прокоментував рішення суду адвокат Приходька Назім Шейхмамбетов. Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова сказала, що кримського активіста Олега Приходька «навмисно ізолюють від зовнішнього світу, щоб змусити визнати провину в злочині, якого він не скоював».

Вона зазначила, що змушена звернутися з вимогою до директора ФСБ Росії Олександра Бортникова дозволити побачення Приходька з рідними і архієпископом Кримської єпархії ПЦУ Климентом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *