У Дніпрі п’яна суддя побила та вигнала з дому 6-річного хлопчика

21 липня суддя Амур-Нижньодніпровського району Дніпра побила та вигнала з квартири 6-річного хлопчика, наглядати за яким їй його лишила подруга.

Про це повідомляє Информатор, зазначаючи: суддя намагалась уникнути відповідальності, чинячи спротив діям прибулих на виклик поліцейських.

«Жінка не відкривала патрульним дверей близько 10 хвилин. Коли ж вона вийшла, то заявила, що нічого не знає про те, що трапилося і до дитини не має ніякого відношення. Жінка виявилася суддею Амур-Нижньодніпровського району та була з явними ознаками алкогольного сп’яніння«, – йдеться в повідомленні.

При цьому зауважується: суддя плуталась у поясненнях, заперечувала свою провину та говорила, що хлопчик втік сам – «Попри те, що на його тілі були подряпини і садна, а сам він розповів, що жінка його побила та вигнала з дому».

Крім того, наголошується: мати хлопчика, яка – також з ознаками алкогольного сп’яніння – й залишила його в приятельки, прибувши на місце події, відмовилась від його госпіталізації.

«На місце була викликана слідчо-оперативна група для подальшого з’ясування обставин», – зауважує видання.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *