У Харкові суд залишив Зайцеву і Дронова під арештом

Київський районний суд Харкова продовжив запобіжний захід у вигляді  тримання під вартою без застави Олені Зайцевій та Геннадію Дронову до 16 лютого 2019 року.

Про це повідомляє місцеве видання Харків.UA.

Зазначається, що наступне засідання відбудеться завтра, 20 грудня. На ньому мають заслухати клопотання адвоката Дронова Сергія Перепелиці та експертів, які не прийшли на засідання 19 грудня.

Зокрема, на суді у середу хотіли заслухати фахівців Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз, які мали визначити чи була Зайцева під дією наркотичних засобів за кермом.

“Дати достовірну оцінку, чи була Зайцева в стані наркотичного сп’яніння, чи під впливом медичних препаратів, не є можливим” – зачитав висновок експертів суддя Віктор Попрас.

Водночас експерти до суду не прийшли.

Під час засідання Дронов просив змінити йому запобіжний захід, однак суддя відхилив клопотання та зберіг підозрюваним запобіжний захід.

“Я не збираюся нікуди тікати. Я готовий здати закордонний паспорт. Прошу змінити мені запобіжний захід на домашній арешт з електронним браслетом”, – сказав Дронов.

Нагадаємо, у Харкові затримали збоченця, який показував свій статевий орган школярам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *