Всі російські ув’язнені говорили, що заздрять Україні, – Карпюк про нову владу

Українські політв’язні та моряки повернулися додому в час президентства Володимира Зеленського. Вони наголошують, що в країні дуже багато змінилося, перш за все – люди.

Микола Карпюк у ексклюзивному інтерв’ю у відеоблозі «Хроніки неоголошеної війни» на 24 каналі розповів, що українці стали вільними людьми вільної країни.

До теми: Не спав 5 днів, давали якісь психотропні засоби, – Карпюк про тортури в полоні

«Я був приємно вражений тим, що коли почалася виборча президентська кампанія, яка потім перейшла в парламентську, і коли до влади прийшла молодь, то у російський тюрмі всі ув’язнені мені говорили, що заздрять Україні», – заявив звільнений політв’язень.

Мені говорили, що «у вас в Україні дійсно демократія, у вас відбуваються вибори, у вас є вибір. А в нас його немає». Вони самі про себе говорять, що «вся Росія – це тюрма» або «вся Росія – це зона»,
– згадує Карпюк.

Він зазначив, що співробітники «ФСІНу» (федеральної служби виконування наказів) говорили, що «я ж, як і ти, сиджу у в’язниці, тільки я добровільно, на відміну від тебе».

«Я після цих подій – коли побачив Росію зсередини, де звичайні офіцери мріють виїхати звідти – не бажаю Україні такої долі. Я у в’язниці молився, щоб Україна вистояла. Ми навіть в процесі теперішніх змін в українській владі крокуємо нога в нову з Європою. Я зрозумів, що ми пішли далеко вперед від Росії», – підсумував Карпюк.

Дивіться повне інтерв’ю з Миколою Карпюком на 24 каналі:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *